KONST / Litografier / Färglitografi 15443382
nr 1544 3382
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 492/1495, blomsterstilleben, 79x52 cm, yttermått inklusive ram: 92x65 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:18:32
29/5 10:44:42
500 kr
29/5 19:13:32
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm