KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989125

nr 1598 9125

Oidentifierad konstnär. Signerad, våtmark. Olja på pannå, 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm

måndag 19 februari 2024
kl 18:05:13