KONST / Litografier / Färglitografi 15054096
nr 1505 4096
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Kakelugn. Signerad, numrerad EA, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 28x37 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:09:40
28/11 17:54:42
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman