KONST / Litografier / Serigrafi 12667563
nr 1266 7563
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Serigrafi, Modell. Signerad, numrerad 58/295. Bladets mått: 29x19 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:46:03
300 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)