KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614069
nr 1361 4069
Oidentifierad konstnär. Signerad Jensen. Olja på duk, 72x22cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:26:28
150 kr
250 kr
300 kr