KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156349

nr 1415 6349

Linnea Larsson, syrener. Signerad 2020. Olja på duk, 60x60, oramad

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 20:29:13