KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776463
nr 1477 6463
Amie Lindahl
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, 4 st. Signerade, -78 - -80, duk, yttermått inklusive ram: 28x22 cm
Amie Lindahl, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:22:08