KONST / Litografier / Färglitografi 15075051

nr 1507 5051

Färglitografi

Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 57x45cm, yttermått inklusive ram: 73x60cm

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:41:02

4/12 21:02:04 1      100 kr
5/12 18:26:25 2      Vinnande bud