KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645462
nr 1264 5462
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Midsommar. Signerad, daterad -75. Olja på pannå, 18x18 ca
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:53:19
15/7 20:32:11
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren