KONST / Litografier / Färglitografi 12756378
nr 1275 6378
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Landskap med hus. Signerad, numrerad 64/99. Litografi på duk, 48x73 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:15:03
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)