KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815501
nr 1281 5501
Anna Maria Muhr, Upp ur djupen, signerad. Olja på duk, 31x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:03:13
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr