KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815501

nr 1281 5501

Anna Maria Muhr, Upp ur djupen, signerad. Olja på duk, 31x25 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:03:13