KONST / Litografier / Färglitografi 12757090

nr 1275 7090

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 17/375. Motivet: 48x58 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:15:00

12/9 21:03:46 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm