KONST / Litografier / Litografi 9018237
nr 901 8237
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), signerad, motivet: 40x27
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 juni 2014
kl 20:39:52
29/6 22:39:46
600 kr
30/6 20:02:28
Peter Dahl (f. 1934)