KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16363153
nr 1636 3153
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 26x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x51 cm
Kondition: lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:20:04
100 kr
200 kr