KONST / Litografier / Färglitografi 5942099
nr 594 2099
Färglitografi
E A, signerad, kvinna och man, 43x59
måndag 17 augusti 2009
kl 17:54:42
Olle Alberius (1929-1993)
Louise Adelborg (1885-1971)