KONST / Litografier / Färglitografi 15072128

nr 1507 2128

Juha Soisalo

(f. 1941), Finland

Signerad, numrerad 9/100, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 32x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x47 cm

Juha Soisalo, finländsk målare född 1941.

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:12:25

Juha Soisalo

Läs mer om Juha Soisalo