KONST / Litografier / Färglitografi 12099076
nr 1209 9076
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 216/360. Motivet: 33x45 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:34:49
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant