KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15502132

nr 1550 2132

Blandteknik

Gunilla Gessle. Ansikte. Signerad. Blandteknik, akryl och tusch, oramat löst blad. Bladets mått: 31x23 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:50:32