KONST / Litografier / Färglitografi 5542257
nr 554 2257
Ulla Waller
(1916-1996), Sverige
Färglitografi , Signerad Ulla Waller, 1/275, Västkusttrålare
Ulla Torstensdotter Waller, svensk bildkonstnär född 1916, död 1996.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:00:38
24/11 15:09:40
Ulla Waller
Läs mer om Ulla Waller