KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15448178

nr 1544 8178

Ivar Morsing (1919-2009), Sverige. Signerad, caféexteriör. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:52:15

27/5 02:10:25 1      450 kr
29/5 18:30:50 2      Vinnande bud