KONST / Litografier / Färglitografi 8995459
nr 899 5459
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi , Bengt Lindström (1925-2008), racerbil, 105/300, signerad, motivet: 54x74
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 juni 2014
kl 18:56:25
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström