KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384146

nr 1538 4146

Håkan Lindskog

(f. 1945), Sverige

Grafiskt blad, "Tallen". Signerad, numrerad 33/50. Giclee fine art. Bildmått: 36x54 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x58 cm

Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00

Håkan Lindskog

Läs mer om Håkan Lindskog