ART / Lithographs / Grafiskt blad 15384146
nr 1538 4146
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Håkan Lindskog (b. 1945), Sweden. 'Tallen'. Signed, numbered 33/50. Giclee fine art. Image dimensions: 36x54 cm, unframed, sheet: 41x58 cm,
Grafiskt blad, "Tallen". Signerad, numrerad 33/50. Giclee fine art. Bildmått: 36x54 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x58 cm
Håkan Lindskog, Swedish painter born 1945.
Monday May 1 2023
at 20:00:00