KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277090
nr 1727 7090
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:19:35
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr