KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15206392

nr 1520 6392

Akvarell

Karl Sjöström, "På hemfärd till Gefle", monogramsignerad 1905. Akvarell, bildmått: 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:18:11