KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14519090
nr 1451 9090
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 27x40, yttermått inklusive ram:, 35x49 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:37:44
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm