KONST / Litografier / Färglitografi 12757339
nr 1275 7339
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Blommor. Signerad, numrerad 111/225, bladets mått: 87x61 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:40:51
16/9 19:21:29
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm