KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658148

nr 1365 8148

Tore Kurlberg

(1916-1998), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Monogramsignerad, -54. Olja på pannå, 44x54 cm

Tore Kurlberg, svensk målare född 1916, död 1998.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:45:35

1/12 16:24:53 1      Vinnande bud

Tore Kurlberg

Läs mer om Tore Kurlberg