KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12409175
nr 1240 9175
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1971. Motivet: 24x30
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:33:27
500 kr
600 kr
700 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren