KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252316
nr 1325 2316
Göran Hausenkamp
(f. 1962), Sverige
Grafiskt blad, "Avatar". Signerad, numrerad 19/100. Gicléetryck på duk. Motivet: 55x35 cm, ej ramad, lös duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:08:43
5/5 23:05:22
Göran Hausenkamp
Läs mer om Göran Hausenkamp