KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767056
nr 1376 7056
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 20x16cm, yttermått inklusive ram: 31x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 21:00:02
300 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)