KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 14731046

nr 1473 1046

Ikon

1800-tal, Ryssland, S: t Jekaterina & S: t Varvara, 55x25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 juni 2022
kl 18:37:06

1/6 11:22:07 1      Vinnande bud