KONST / Litografier / Litografi 12804154
nr 1280 4154
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Litografi, Vikingar. Signerad, numrerad 172/190. Motivet: 31x56 cm
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:38:08