KONST / Litografier / Färglitografi 13603240
nr 1360 3240
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 19x22cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:11:04
16/11 11:04:13
500 kr
16/11 18:54:06
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm