KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5522794
nr 552 2794
okänd konstnär, sign. Skogs och bergslandskap.
Kondition: skador i kanterna
Utrop:
300 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:20:09
400 kr
500 kr
800 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.200 kr
3.100 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)