KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12848311
nr 1284 8311
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 70,35x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:18:52
25/10 21:51:42
600 kr
28/10 19:01:38
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas