KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634017
nr 1263 4017
William Fleetwood (1915-1993), Sverige. Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 65x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:54:57
100 kr
200 kr