KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14765014
nr 1476 5014
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, "Österlen". Signerad, numrerad 21/30. Giclee fine art. Bildmått: 40x45 cm. Bladets mått: 49x56 cm, oramat löst blad
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
300 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:17:17