KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12732192

nr 1273 2192

Gouache

Wahlberg, kvinnohuvud, signerad, 24x31 cm

måndag 2 september 2019
kl 18:24:54

Gouache