MÖBLER / Bord / Skrivbord 5304443
nr 530 4443
Skrivbord
England, läderskiva, längd: 135, djup: 68, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 juni 2008
kl 17:33:09
1.000 kr
950 kr