KONST / Litografier / Färglitografi 13658401
*
nr 1365 8401
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 137/180. Motivet: 70x100 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2020
kl 20:43:45
- Konstnär/Designer
Théo Tobiasse
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Läs mer om Théo Tobiasse
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad théo tobiasse
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Théo Tobiasse
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Läs mer om Théo Tobiasse
nr 1365 8401
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 137/180. Motivet: 70x100 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2020 |
- Konstnär/Designer
Théo Tobiasse
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk mÃ¥lare.Läs mer om Théo Tobiasse
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad théo tobiasse
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



