KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12732150

nr 1273 2150

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, "Saras 3a". Signerad, daterad -81. Olja på duk, 45x52 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:42:53

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm