KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10212046

nr 1021 2046

Akvarell

Signerad F Lindvall, 'Stureplanhörnet av Biblioteksgatan' 23x27

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 februari 2016
kl 19:26:05