KONST / Litografier / Färglitografi 8482130
nr 848 2130
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi , Anders Palmér (f, 1958), signerad 75/180, motivets mått: 50x37
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:17:20
21/9 21:06:29