KONST / Litografier / Grafiskt blad 12167534
nr 1216 7534
Grafiskt blad
David Åberg. Signerad, numrerad 2/20. Löst blad, bladets mått: 36x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:25:21
100 kr
150 kr