KONST / Litografier / Färglitografi 13636088
nr 1363 6088
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Handkolorerad. Signerad, numrerad 92/99, bladets mått: 35x25 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:22:22
24/11 19:22:18
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg