KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13803229

nr 1380 3229

Joye Lindström

(1912-1985), Sverige

Akvarell, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Man i fåtölj. Signerad, daterad 1952,22x16, yttermått inklusive ram: 35x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:38:45

Joye Lindström

Läs mer om Joye Lindström