ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 16773152
nr 1677 3152
Textiltavla
Anita Hedin, "Mörbylånga, Öland ". Signerad, daterad 1992 cm, yttermått inklusive ram: 30x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:47:02
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)