KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805255
nr 1580 5255
Oidentifierad konstnär. Signerad Walker, gossporträtt, 1800-/1900-tal. Olja på duk, 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:45:16
500 kr
600 kr