KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13535001
nr 1353 5001
Jerry McMillan
(f. 1936), USA
Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 77/100. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm
Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:09:12
11/10 12:21:54