ART / Lithographs / Litograph in colors 16568293
nr 1656 8293
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Carl Anton (b. 1933), Sweden. Signed, numbered 89/150, mm 38x60, rym; 50x71,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 89/150, mm 38x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x71 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, Swedish painter, born 1933.
Withdrawn
Monday November 11 2024
at 20:08:59